Feedbacks (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Open
lt: Atvira

en: User
lt: Narys

en: Location
lt: Vieta
