Feedbacks (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Open
th: เปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
