Feedbacks (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Development
cs: Vývoj

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Open
cs: Otevřené

en: User
cs: Uživatel

en: Location
cs: Místo
