Feedbacks (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Development
et: Arendus

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Open
et: Avatud

en: User
et: Kasutaja

en: Location
et: Asukoht
