Feedbacks (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Location
nl: Locatie

en: Processed
nl: Verwerkt
