Feedbacks (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Development
sv: Utveckling

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: Open
sv: Öppen

en: User
sv: Användare

en: Location
sv: Plats

en: Feedback
sv: Respons
