Feedmine (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Support
ca: Suport

en: Overview
ca: Resum

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Blocks
ca: Blocs

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Thank You
ca: Gràcies
