Feedmine (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Support
hu: Támogatás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Feature
hu: Jellemző

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Thank You
hu: Köszönjük
