Feedmine (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Overview
nl: Overzicht

en: Blocks
nl: Blokken

en: Thank You
nl: Bedankt
