Feedmine (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Blocks
el: Μπλοκ
