Feedmine (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Support
ja: サポート

en: Overview
ja: 概観

en: Blocks
ja: ブロック

en: Feedback
ja: フィードバック
