Feedmine (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Overview
lv: Pārskats

en: Blocks
lv: Bloki

en: Feedback
lv: Atsauksme
