Feedmine (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: Blocks
oc: Blòts
