Feedmine (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Overview
sk: Prehľad

en: Blocks
sk: Bloky

en: Feedback
sk: Spätná väzba
