Feedmine (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Overview
sv: Översikt

en: Blocks
sv: Block

en: Feedback
sv: Respons
