Feeds (8.x-3.0-alpha11) - en to bo translation catalogue (101 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Explanation or submission guidelines
bo: གསལ་བཤད་དམ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་མཛུབ་སྟོན།

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: The fully-qualified URL of the feed.
bo: ཚད་ལྡན་གྱི་བསྡུས་བརྗོད་དྲ་གནས།

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Feed description
bo: བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་གསལ་བཤད

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Sources
bo: ཁུངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Source
bo: ཁུངས

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Read only
bo: ལྟ་ཀློག་ཁོ་ན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: @type: added %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Add feed
bo: བསྡུས་བརྗོད་ཁ་སྣོན

en: Feed ID
bo: བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
bo: Drupal ཡི་HTTP་རེ་ཞུ་ལག་སྟར་བ་སྤྱད་ནས་སྦྲེལ་གནས་ནས་གཞི་གྲངས་ཚུར་ལེན་པ།

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: %title has been created.
bo: %title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: %title has been updated.
bo: %title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
