Feeds (8.x-3.0-alpha11) - en to ps translation catalogue (46 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: active
ps: فعال

en: Items
ps: توکي

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Source
ps: سرچينه

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Topic
ps: موضوع

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Target
ps: موخه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
