Feeds (8.x-3.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (88 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: The fully-qualified URL of the feed.
eu: Jarioaren guztiz baliozkotutako URLa

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: active
eu: aktiboa

en: Items
eu: Elementuak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Sources
eu: Iturburuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: @time ago
eu: duela @time

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Topic
eu: Gaia

en: Changed
eu: Aldatuta

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Add feed
eu: Jarioa gehitu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu

en: Title of the feed.
eu: Jarioaren izena.

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: %title has been created.
eu: %title sortu egin da.

en: %title has been updated.
eu: %title eguneratu izan da.

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
