Feeds (8.x-3.0-alpha9) - en to af translation catalogue (52 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Priority
af: Prioriteit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Rename
af: Herbenoem

en: The fully-qualified URL of the feed.
af: Die volledige URL vir die voer.

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Time zone
af: Tydsone

en: active
af: aktief

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Sources
af: Bronne

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Topic
af: Onderwerp

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Add feed
af: Voeg voer by

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
