Feeds (8.x-3.0-beta1) - en to os translation catalogue (31 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Explanation or submission guidelines
os: Куыд æй хъæуы йедзаг кæнын,уый æмбарын кæнынад

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
