Feeds (8.x-3.1) - en to az translation catalogue (95 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Book
az: kitab

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Blank
az: Yeni

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: GUID
az: GUDİ

en: Updated
az: Yeniləndi

en: The fully-qualified URL of the feed.
az: Lentin tam uyğun URL-i.

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Active
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Never
az: Heç vaxt

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: active
az: aktiv

en: Items
az: Elementlər

en: Nodes
az: Materiallar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Owner
az: Sahib

en: Directory
az: Kataloq

en: Ignore
az: İqnor et

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Feed items
az: Fid elementləri

en: Source
az: Mənbə

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Deleted
az: Silindi

en: Topic
az: Mövzu

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Link to file
az: Fayla keçid

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf

en: Bundle
az: Paket

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Book outline
az: Kitab kontur

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: New revision
az: Yeni revizyon

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Filter format
az: Filtr formatı

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Upload directory
az: Yükləmə kataloqu

en: Entity label
az: Entity etiketi

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: The actual message of the log entry.
az: Günlük girişinin faktiki mesajı.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
az: Seriallaşdırılmış formatda log girişinin dəyişənləri.

en: Date when the event occurred.
az: Hadisənin baş verdiyi tarix.

en: Replace variables
az: Dəyişənləri dəyişdirin
