Feeds (8.x-3.1) - en to gl translation catalogue (111 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Age
gl: Idade

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Log
gl: Rexistro

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Blank
gl: En blanco

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Updated
gl: Actualizado

en: The fully-qualified URL of the feed.
gl: O URL completo da fonte.

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Active
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: Feed description
gl: Descripción da orixe

en: Filter
gl: Filtro

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: active
gl: activo

en: Items
gl: Elementos

en: Nodes
gl: Nodos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Feed type
gl: Tipo de orixe

en: State
gl: Estado

en: Owner
gl: Propietario

en: Directory
gl: Directorio

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Operation
gl: Operación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Token
gl: Símbolos

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Sources
gl: Fontes

en: Source
gl: Orixe

en: @time ago
gl: fai @time

en: Deleted
gl: Borrado

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Topic
gl: Tema

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Read only
gl: Só lectura

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Mapping
gl: Mapeo

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Target
gl: Destino

en: Bundle
gl: Paquete

en: Temporary
gl: Temporal

en: Book outline
gl: índice

en: Add feed
gl: Engadir orixe

en: Config
gl: Configuración

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.

en: New revision
gl: Nova revisión

en: Feed ID
gl: ID da fonte

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
gl: Descarga datos dunha URL empregando o manexador de peticións HTTP de Drupal.

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Reference method
gl: Método de referencia
