Feeds (8.x-3.1) - en to ms translation catalogue (80 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Item
ms: Barangan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Explanation or submission guidelines
ms: Penerangan atau garis panduan penyerahan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Categories
ms: Kategori

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Logs
ms: Log-log

en: Message
ms: Mesej

en: No log messages available.
ms: Tiada mesej log tersedia ada.

en: Weight
ms: Pemberat

en: none
ms: tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Book
ms: Buku

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: The fully-qualified URL of the feed.
ms: URL suapan yang lengkap.

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: User
ms: Pengguna

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Parent item
ms: Item induk

en: Active
ms: Aktif

en: Off
ms: Tutup

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Feed description
ms: Huraian suapan

en: Filter
ms: Tapis

en: Log message
ms: Mesej log

en: active
ms: aktif

en: Items
ms: Item-item

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Delete all
ms: Padam semua

en: Feed type
ms: Jenis fid

en: Owner
ms: Pemilik

en: Operation
ms: Operasi

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Sources
ms: Sumber

en: @time ago
ms: @time yang lalu

en: Deleted
ms: Telah dipadamkan

en: Topic
ms: Topik

en: Failed
ms: Gagal

en: %title has been deleted.
ms: %title telah dipadamkan.

en: @type: deleted %title.
ms: @type: %title telah dipadamkan.

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: Read only
ms: Baca sahaja

en: @type: updated %title.
ms: @type: %title telah dikemaskinikan.

en: @type: added %title.
ms: @type: %title telah ditambahkan.

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Book outline
ms: Kerangka buku

en: Add feed
ms: Tambah suapan

en: Filter log messages
ms: Tapis mesej log

en: You must select something to filter by.
ms: Anda mesti pilih sesuatu untuk ditapis.

en: New revision
ms: Penyemakan semula yang baharu

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
ms: Memuat turun data dari satu URL dengan menggunakan pengelola permintaan HTTP Drupal.
