Feeds (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (108 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Age
oc: Atge

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Log
oc: Jornal

en: Explanation or submission guidelines
oc: Explicacion o règlas de contribucion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Book
oc: Libre

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: The fully-qualified URL of the feed.
oc: L'adreça URL completa del flux.

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Parent item
oc: Element parent

en: Active
oc: Actiu

en: Off
oc: Desactivat

en: Never
oc: Pas jamai

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Feed description
oc: Descripcion del flux

en: Filter
oc: Filtrar

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: active
oc: actiu(s)

en: Items
oc: Elements

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: State
oc: Estat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Operation
oc: Operacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Token
oc: Geton (token)

en: Feeds
oc: Flux

en: Sources
oc: Fonts

en: Source
oc: Font

en: @time ago
oc: i a @time

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Topic
oc: Subjècte

en: Entity
oc: Entitat

en: Changed
oc: Modificat

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Read only
oc: Lectura unicament

en: Variables
oc: Variablas

en: @type: updated %title.
oc: @type  : « %title » mes a jorn.

en: @type: added %title.
oc: @type  : « %title » apondut.

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Target
oc: Cibla

en: Bundle
oc: Paquet

en: Temporary
oc: Temporari

en: Book outline
oc: Structure del libre

en: Add feed
oc: Apondre un flux

en: Filter log messages
oc: Filtrar los messatges del jornal

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.

en: New revision
oc: Revision novèla

en: Feed ID
oc: Identificant del flux

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Item ID
oc: Identificant d'element

en: Last modification date
oc: Data de la darrièra modificacion

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
oc: Crea d'enregistraments aleujats, a partir dels elements de flux.

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: %title has been created.
oc: %title a été creat.

en: %title has been updated.
oc: %title a été mes a jorn.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
