Feeds (8.x-3.1) - en to ug translation catalogue (46 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Feed description
ug: Feed بايانى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Source
ug: مەنبە

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Topic
ug: تېما

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى

en: Read only
ug: ئوقۇغىلى بولىدۇ

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: %title has been updated.
ug: تېما يېڭىلاندى%
