BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: Summary
hi: सारांश

en: Duration
hi: अवधि
