BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Summary
it: Sommario

en: Duration
it: Durata

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
it: Il feed di %site sembra non essere funzionante, a causa dell'errore "%error".
