BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Channel ID
pl: ID kanału

en: Start date and time
pl: Początkowa data i czas

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
pl: Kanał z %site wydaje się być uszkodzony z powodu błędu "%error".
