BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
