BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Summary
ar: الملخص

en: Duration
ar: المدة الزمنية
