BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Duration
be: Працягласць
