BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Summary
hu: Összegzés

en: Player
hu: Lejátszó

en: Duration
hu: Időtartam

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
hu: @site webhelyről származó hírcsatorna hibásnak tűnik: @error
