BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Summary
ja: 概要

en: Duration
ja: 期間

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
ja: ％site のフィードは、エラー "%error" が発生したため、破損しているようです。
