BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Summary
te: సారాశం

en: Duration
te: నిడివి
