BrightTALK Feeds (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Summary
tr: Özet

en: Duration
tr: Süre

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
tr: %site sitesindeki besleme, "%error" hatası nedeniyle bozulmuş.
