Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ar: مخصّص

en: Filter
ar: تصفية

en: Contains
ar: يحتوي

en: Does not contain
ar: لا يحتوي

en: Operator
ar: العامل

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف
