Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Does not contain
bo: ཚུད་མེད་པ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ
