Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Contains
ca: Conté

en: Does not contain
ca: No conté

en: Operator
ca: Operador

en: Equals
ca: Iguals

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Is empty
ca: És buit
