Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Does not contain
cy: Ddim yn cynnwys

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
