Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Contains
da: Indeholder

en: Does not contain
da: Indholder ikke

en: Operator
da: Operand

en: Equals
da: Lig med

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: Is not empty
da: Er ikke tom
