Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Contains
el: Περιέχει

en: Does not contain
el: Δεν περιέχει

en: Operator
el: Τελεστής

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων
