Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik
