Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Contains
fi: Sisältää

en: Does not contain
fi: Ei sisällä

en: Operator
fi: Operaattori

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: Is empty
fi: On tyhjä
