Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Contains
fr: Contient

en: Does not contain
fr: Ne contient pas

en: Operator
fr: Opérateur

en: Equals
fr: Egale

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Is empty
fr: Est vide

en: Is not empty
fr: N'est pas vide
