Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Operator
he: אופרטור

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות
