Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Contains
hi: मे हैं

en: Does not contain
hi: शामिल नहीं है

en: Case sensitive
hi: अक्षर संवेदनशील
