Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Does not contain
hu: Nem tartalmazza

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Equals
hu: Egyenlő

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Matches regular expression
hu: Illeszkedik a reguláris kifejezésre

en: Is empty
hu: Üres
