Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Contains
is: Inniheldur

en: Does not contain
is: Inniheldur ekki

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
