Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Contains
ja: 含む

en: Does not contain
ja: 含まない

en: Operator
ja: オペレータ

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別
