Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Operator
lt: Operatorius

en: Equals
lt: Lygu

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides
